Via Vrienden van Oranje Zevenhuizen sponsor je de koningsdagactiviteiten in Zevenhuizen. Dit kan zowel als particulier of zakelijk. Voor vrienden met een bedrijf bieden wij de volgende pakketten aan om je bedrijf vooraf en gedurende Koningsdag in Zevenhuizen onder de aandacht te brengen. Alles kan vanaf nu digitaal geregeld worden.
Sponsor je dit jaar ook weer mee? Word je wederom ‘Vriend van Oranje Zevenhuizen’?
Sponsoring in natura?
Voorbeelden van natura sponsoring zijn het doneren feestartikelen, podium, kadobon, of deelname feestkaravaan. In aanloop naar Koningsdag en op Koningsdag kunnen we ook hulp gebruiken bij de opbouw en afbouw werkzaamheden. Dit kan ook aangemerkt worden als sponsoring.
In overleg stemmen we de wensen en mogelijkheden af, via het contactformulier kunt u zich aanmelden, gebruik voor het onderwerp de tekst “natura sponsoring”.